info@golierik.sk0911 090 404

Odpovede na vaše najčastejšie otázky

Objednávka a platba

Ako si môžem objednať Golierik?

Môžete si nás objednať cez našu web stránku, emailom alebo telefonicky. Každému vyhovuje niečo iné, a my sa vám radi prispôsobíme. Našim cieľom je, aby bol pre vás celý proces čo najpohodlnejší, od prevziatia až po doručenie.

Ak napríklad nemáte presne spočítané kusy, ktoré chcete dať vyčistiť, nie je nič jednoduchšie, ako nám zavolať. Celú objednávku vyzdvihneme a jednotlivé kusy spočítame pri samotnom čistení. 

Aké sú možnosti platby?

Za naše služby môžete zaplatiť platobnou kartou online, bankovým prevodom, prostredníctvom GoPay účtu a dokonca aj Bitcoinami. K dispozícii je aj platba v hotovosti pri vyzdvihnutí vášho oblečenia alebo bielizne.

Musím mať spísané, čo si chcem dať u vás vyčistiť?

Nemusíte. Stačí nám odovzdať všetko oblečenie alebo bielizeň, ktorú potrebujete oprať alebo vyčistiť. Presný počet kusov oblečenia alebo bielizne zistíme pri samotnom čistení. 

Doručenie a vyzdvihnutie

Koľko stojí kuriérska služba - vyzdvihnutie a doručenie?

Pre všetky objednávky od 15 € je vyzdvihnutie aj doručenie zadarmo v rámci celej Bratislavy. Pri objednávke do 15 € zaplatíte za vyzdvihnutie a doručenie dokopy 5 €.

Kedy môžete prísť vyzdvihnúť moje oblečenie alebo prádlo?

Kedykoľvek od 8:00 do 20:00 počas pracovných dní. Stačí, keď nám dáte vedieť aspoň hodinku vopred :)

Ako sa dohodneme na čase a mieste vyzdvihnutia a doručenia?

Čas a miesto vyzdvihnutia si určíte pri objednávke, podľa toho ako vám to vyhovuje. Sme vám k dispozícii každý pracovný deň od 8:00 do 20:00 v celej Bratislave. Pri vyzdvihnutí vás náš kuriér vopred kontaktovať telefonicky.

Čo si mám pripraviť pri vyzdvihnutí oblečenia?

Pripravte si len to, čo si chcete dať vyčistiť. Všetko ostatné, vrátane tašiek alebo obalov na oblečenie a prádlo máme zabezpečené.

V ktorých častiach Bratislavy je služba Golierik dostupná?

Aktuálne zabezpečujeme kuriérsku službu v nasledujúcich mestských častiach Bratislavy:

  • Staré Mesto
  • Ružinov, Podunajské Biskupice, Vrakuňa
  • Nové Mesto, Rača, Vajnory
  • Karlova Ves, Dúbravka, Lamač, Devín, Devínska Nová Ves, Záhorská Bystrica
  • Petržalka, Jarovce, Rusovce, Čunovo

 

Chemické čistenie, pranie a žehlenie

Koľko trvá čistenie oblečenia?

Štandardne všetky objednávky vybavujeme do 72 hodín, od vyzdvihnutia po doručenie (platí počas pracovných dní). Pri expresnom doručení vašu objednávku vybavíme počas pracovných dní do 36 hodín za príplatok 25%. Čas vybavenia objednávok je tiež predmetom našej Garancie spokojnosti.

Dokážete vyčistiť všetky nečistoty a škvrny?

Pri praní používame moderné technológie a čistiace prostriedky najvyššej kvality. Každá škvrna je pre náš skúsený tím výzvou. V prípade, že nie ste s výsledkom našej práce spokojný, v rámci našej Garancie spokojnosti vám ponúkame náhradné čistenie zadarmo.

Bohužiaľ, napriek všetkej našej snahe nedokážeme garantovať vyčistenie všetkých nečistôt a škvŕn. 

Čo ak moje oblečenie nemá štítok s informáciou o čistení?

Mnohí z nás si štítky z oblečenia odstrihávajú kvôli pohodlnému noseniu, iní zas majú oblečenie na mieru, ktoré často štítok nemá vôbec. Pri niektorých typoch oblečenia to nie je problém, hneď je jasné, ako sa má čistiť (napríklad košeľa). Pri iných typoch oblečenia však vhodný spôsob čistenia nemusí byť taký jednoznačný. Takéto oblečenie vám radi vyčistíme, ale je to na vaše vlastné riziko. V týchto prípadoch však budete so situáciou vopred upovedomený, takže môžete byť bez starostí.

Čo ak sa moje oblečenie poškodí?

Prípady, keď dôjde k poškodeniu oblečenia, sú naozaj veľmi zriedkavé. O vaše šaty sa staráme s maximálnou opatrnosťou. Ak sa aj napriek tomu stane, že dôjde k znehodnoteniu oblečenia, budete adekvátne odškodnený.

 

Máte otázky? Sme tu pre vás

Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, mailom alebo vyplňte náš kontaktný formulár. Radi zodpovieme všetky vaše otázky.

0911 090 404

info@golierik.sk

Required *

 

Vyskúšajte rýchlu objednávku

Stačí vyplniť čas a miesto vyzdvihnutia vášho oblečenia. Nemusíte zadávať presný počet položiek ani sa registrovať.

Rýchla objednávka