info@golierik.sk0911 090 404

Nie je škvrna ako škvrna, to vie asi každý, kto má na starosti pranie. Niektoré fľaky sa dajú jednoducho odstrániť, s niektorými sa zapotíte o čosi viac. Jedným z tých problematickejších je fľak alebo škvrna od krvi.

Ťažko to urobiť, no ešte ťažšie s tým vôbec začať. Reč je o veľkom predvianočnom upratovaní, ktoré dáva každý rok zabrať mnohým slovenským domácnostiam. A ako ste na tom vy, už sa na svet okolo pozeráte cez krásne čisté okná? Ak by ste potrebovali pomôcť napríklad s praním a žehlením záclon alebo závesov, určite sa nám ozvite :)

Keď sa dostane žuvačka na neželané miesto, môže spôsobiť katastrofu. Napríklad vo forme odstrihnutia vlasov alebo vyhodenia nohavíc. Ideálne by bolo, ak by tieto situácie nikdy nenastali, no realita je iná. V tomto článku vám preto poradíme, čo robiť, keď sa žuvačka, prilepí na oblečenie. 

Možnosť rýchlej objednávky sme na náš web pridali len nedávno a hneď si medzi našimi zákazníkmi našla svojich priaznivcov.

Uhádnete, koľko kusov posteľného prádla máme v našom aute? Aby sa vám lepšie tipovalo, dáme vám 3 indície: zadné sedačky sú sklopené, všetko prádlo má detský rozmer, v aute sú plachty, obliečky na vankúše a obliečky na periny.

Povedzte o našom programe Firemný benefit vášmu zamestnávateľovi a získajte pre celú vašu firmu trvalú zľavu -10 % na všetky služby čistiarne Golierik. Vaši kolegovia sa vám určite poďakujú :)

Teší nás, že ste so službami najpohodlnejšej čistiarne Golierik spokojní natoľko, že sa o to neváhate podeliť s ostatnými. Svedčia o tom aj naše pozitívne hodnotenia na Google: http://bit.ly/2tPAV1F

Ďakujeme 

Tipnite si, do ktorej bratislavskej mestskej časti jazdíme za našimi zákazníkmi najčastejšie. Jednu z vašich odpovedí odmeníme poukážkou v hodnote 10 € na chemické čistenie, pranie a žehlenie v najpohodlnejšej čistiarni Golierik.

Váš komentár môžete pridať na našom Facebooku http://bit.ly/2tTC6Np

Nezabudnite nás lajknúť pre viac súťaží a zaujímavých noviniek http://bit.ly/2tkHZSX

Jakub takto parádne odložil svoj kabát na letný odpočinok a nemusel pri tom ani päty z domu vystrčiť.

Všetci máme svoj obľúbený kus oblečenia, bez ktorého nevieme žiť, ako napríklad čierne džíny, v ktorých máme dobrú postavu, tričko z nezabudnuteľného koncertu, alebo futbalový dres, ktorý nám prináša šťastie. Niektoré oblečenie visí zabudnuté v skrini, iné nosíme stále dookola, a preto sa v našej pračke objavuje veľmi často. Pravidelným praním bude oblečenie strácať farbu, tomu nezabránite. My vám ale poradíme ako tento proces spomaliť tak, aby ste mohli nosiť svoj obľúbený kúsok, až dokiaľ sám nevyjde z módy. 

Máte otázky? Sme tu pre vás

Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, mailom alebo vyplňte náš kontaktný formulár. Radi zodpovieme všetky vaše otázky.

0911 090 404

info@golierik.sk

Required *

 

Vyskúšajte rýchlu objednávku

Stačí vyplniť čas a miesto vyzdvihnutia vášho oblečenia. Nemusíte zadávať presný počet položiek ani sa registrovať.

Rýchla objednávka